• Warsztaty telewizyjne, plac zabaw.

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach telewizyjnych w Gnieźnie. Dodatkowo starsi uczniowie zwiedzali Muzeum Początków Państwa Polskiego, a młodsi bawili się w sali zabaw Fantazja. Zdjęcia w galerii Warsztaty telewizyjne, plac zabaw..

• Dzień Babci i Dziadka

• Dnia 15 lutego wspólnie z babciami i dziadkami obchodziliśmy ich święto. Uczniowie przygotowali program muzyczno- taneczno - recytatorski. Zdjecia dostępne w galerii Dzień Babci i Dziadka.

• Wigilijnie w naszej szkole

• Dzisiaj w naszej szkole panowała odświętna atmosfera. Wszyscy składali sobie życzenia w tle śpiewanych kolęd, a następnie podziwialiśmy małych aktorów podczas Jasełka. Zdjęcia w galerii Wigilijnie w naszej szkole.

• Nasze bezpieczeństwo w domu i w drodze.

• Nasi uczniowie brali udział w warsztatach "Nasze bezpieczeństwo w domu i na drodze". Pod okiem ratowników medycznych uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozmawiali na temat zagrożeń z jakimi mogą się spotkać w domu i na drodze. Zdjęcia w galerii Nasze bezpieczeństwo w domu i w drodze..

• Serdeczne podziękowania

• W imieniu społeczności węglewskiej szkoły szczególnie serdecznie dziękujemy spółce Axis Group z Pobiedzisk za sfinansowanie dwóch wycieczek szkolnych. Umożliwiły one naszym uczniom świąteczne spotkanie w bajkowej krainie bombek, jak również niezapomnianą wyjątkową lekcję historii w ICHOT Brama Poznania.
        • Podziękowania

• Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę darów dla dzieci z Domu Dziecka w Gnieźnie.

Wszyskie zebrane artykuły zostały dzisiaj przekazane do Domu Dziecka.

• Wycieczka do Bramy Poznania

• Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach historycznych przeprowadzonych w Bramie Poznania. Na spotkanie z żywą lekcją historii udali się uczniowie ze wszystkich klas. Zdjęcia w galerii Wycieczka do Bramy Poznania.

• Wyjazd do fabryki bombek.

• 8 grudnia uczniowie z klas młodszych oraz przedszkolaki uczestniczyli w wycieczce do fabryki bombek, gdzie mogli zobaczyć cały cykl produkcyjny oraz zakupić bombki ze swoim imieniem. Zdjęcia w galerii Wyjazd do fabryki bombek..

• Mikołajki

• Dzisiaj w naszej szkole królowali Mikołaje i Mikołajowe wraz ze swoimi wiernymi reniferami. :) Zdjęcia w galerii Mikołajki.

• Zumba na kółku tanecznym.

• Uczniowei z kółka tanecznego mieli okazję wziąć udział w zajęciach z Zumby, które przeprowadziła dla nas mama jednego z uczniów. Pani Lindzie Łuczak serdecznie dziękujemy za zajęcia pełne energii i tańca. Zdjęcia dostępne galerii Zumba na kółku tanecznym..

• Dzień Pluszowego Misia.

• Uczniowe z oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasiści obchodzili Dzień Pluszowego Misia, którego święto przypada 25 listopada. Zdjęcia w galerii Dzień Pluszowego Misia..

• "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"

• W naszej szkole również rodzice z klas młodszych zaangażowali się w czytanie książek swoim pociechom.

Wszystkich rodziców zachęcamy do czodziennego czytania swoim dzieciom. Warto poczytać: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/

• Dzień Nauczyciela

• Dnia 15 października świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny, w którym zawarli wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników.. Zdjęcia w galerii Dzień Nauczyciela.

• Pielgrzymka z okazji Dnia Papieskiego

• W sobotę poprzedzającą Dzień Papieski uczniowie, rodzice oraz nauczyciele z naszej szkoły, udalisię na pielgrzymkę do Szamocina i Ujścia. W Szamocinie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej oraz adorowaliśmy relikwie Świętego Jana Pawła II. Po części oficjalnej ksiądz proboszcz Krzysztof Madecki zaprosił nas na mini koncert chórku parafialnego oraz na słodki poczęstunek. Następnie udaliśmy się do Ujścia gdzie zwiedziliśmy kościół p.w. Św. Mikołaja oraz udaliśmy się drogą Kalwarii Ujskiej. Zapraszamy do galerii Wycieczka z okazji Dnia Papieskiego.

• Wycieczka do Poznania

• Dnia 29 września uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Poznania. Brali udział w zajęciach w Bramie Poznania. Następnie udali się przed ratusz gdzie w samo południe obserwowali poznańskie koziołki. Na fotorelację zapraszamy do galerii Wycieczka do Poznania.

• Zakończenie roku szkolnego

• Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Pożegnali nas również uczniowie klasy szóstej, którzy opuszczają mury naszej szkoły i zaczynają swoją przygodę w gimnazjum. Absolwentom życzymy samych sukcesów. Zdjęcia dostępne w galerii Zakończenie roku szkolnego.