• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W tym roku nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 2 października 2020 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Program:

28.09.-01.10.2020.Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.

02.10.2020. Egzaminy z tabliczki mnożenia

W tym roku w naszej szkole zostanie wybrany Mistrz Tabliczki Mnożenia oraz najlepsza klasa. Ponadto w tym dniu nauczyciele matematyki będą podczas przerw sprawdzać znajomość tabliczki mnożenia, dlatego warto mieć się na baczności.Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w gronie rodzinnym!

Więcej informacji: www.wmtday.org.

• Dzień szpilek - akcja charytatywna (25.09.2020)

• Zakładamy szpilki i pobijamy nowy rekord dla dzieci zmagających się z nowotworem

Nasza szkoła przyłącza się do organizowanej przez sklep internetowy Moliera2,  akcji charytatywnej pod hasłem #DzienSzpilek. W ramach inicjatywy za każde zdjęcie w szpilkach wraz z hashtagiem #dzienszpilek, które zostanie opublikowane na Facebooku lub Instagaramie 25 września, platforma przekaże 2 zł na rzecz fundacji Alivia.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału

Okaż serce, to nic nie kosztuje :)

• "Mój Anioł Stróż"

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  VIII archidiecezjalnym konkursie  plastycznym dla uczniów szkół podstawowych i dzieci przedszkolnych pt:"Mój Anioł Stróż",którego celem jest kształtowanie postaw twórczych,propagowanie wartości chrześcijańskich.

Przedstawiamy prace naszych uczniów,trzymając tym samym  za nich kciuki.

• Rok szkolny 2020/2021

• Gorąco witamy wszystkich uczniów, którzy już od jutra rozpoczną kolejną przygodę z edukacją.

Życzymy wielu sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym 2020/2021, pogody ducha, uśmiechu i chęci do pracy

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
      • Wspominamy Dzień Rodziny
      • SPOTKANIE PIERWSZOKLASISTÓW ZE SŁUŻBAMI MUNDUROWYMI