• Bezpieczny powrót do szkoły

• Drodzy uczniowie,

przed powrotem do szkoły zachęcamy do zapoznania się z ważnymi zasadami, które bez wątpienia ułatwią nam powrót do szkolnej ławki.

Warto je zapamiętać.

Do zobaczenia już wkrótce :)

• Spis podręczników - religia

• Wykaz podręczników i ćwiczeń do religii do zakupienia na rok szkolny 2020/2021.

Pozostałe podręczniki do klas I-VIII zostaną zakupione przez szkołę z dotacji celowej.

Oddział Przedszkolny

Podręcznik z ćwiczeniami (cz. I i II)- „Kocham Pana Jezusa”

Redaktor: ks. Paweł Płaczek

ISBN 978-83-8065-256-9

Klasa „I” SP

Podręcznik: „Bóg jest naszym Ojcem”

Karta pracy: cz. I i II „Bóg jest naszym Ojcem”.

Redaktor: ks. Paweł Płaczek

Nr programu nauczania: AZ -1-01/18

Klasa „III” SP

Podręcznik: „Przyjmujemy Pana Jezusa”