• Bezpłatne kolonie letnie dla uczestników projektu „Badacze i odkrywcy – szkoła bez ograniczeń”

• Bezpłatne kolonie letnie dla uczestników

projektu „Badacze i odkrywcy – szkoła bez ograniczeń”

Urząd Miasta i Gminy w Pobiedziskach ogłosił zapytanie ofertowe dotyczące organizacji bezpłatnych kolonii letnich dla 62 uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych       biorących aktywny udział  w  projekcie „Badacze i odkrywcy – szkoła bez ograniczeń” realizowanego przez Gminę Pobiedziska i Betterfield s.c. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

W trakcie kolonii Uczestnicy będą mieć zagwarantowany transport, nocleg, pełne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz opiekę zdrowotną. W trakcie pobytu będzie realizowany program nauki języka angielskiego lub języka niemieckiego oraz zajęć przyrodniczych. Po zajęciach edukacyjnych przygotowano dla Uczestników wiele atrakcji.

Kolonie (turnus 14 dniowy)  odbędą się w okresie 27.07-31.08.2020 r. w miejscowości położonej do 150 km od Pobiedzisk.

Wypoczynek dzieci będzie zorganizowany zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o złożenie wstępnej deklaracji udziału dziecka w kolonii na formularzu przesłanym rodzicom poprzez „LIBRUS-a”

INFO1_formularz

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminu kolonii oraz zgłoszenia udziału zostaną podane wkrótce po wyłonieniu Wykonawcy kolonii.