• Lista dzieci przyjętych w rekrutacji uzupełniającej

• Zgodnie z & 11 b Rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wyniki postępowania rekrutacyjnego podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych jednostek systemu oświaty.

Na  dzień  dzisiejszy ,tj 18.06.2020 r. Szkoła Podstawowa im. prof. J. Kostrzewskiego w Węglewie dysponuje dzisiecioma miejscami wolnymi w klasie 1 i  dziewięcioma miejscami wolnymi w oddziale przedszkolnym.

• Egzamin ósmoklasisty

• Wszystkim podchodzącym od jutra do egzaminów, a w szczególności naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia, jasnego umysłu, spokoju i łatwych zadań ;)

• Lista dzieci zakwalifikowanych-rekrutacja uzupełniająca

Lista dzieci zakwalifikowanych-rekrutacja uzupełniająca

• Dzień Dziecka

• Z okazji Dnia Dziecka życzymy ,aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały i w przygody opiewały. By nie było porannej pobudki,a wiatr rozwiewał wszystkie smutki.

Wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, pogody ducha i samych radosnych chwil życzy Grono Pedagogiczne wraz z Panią Dyrektor.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
      • Wspominamy Dzień Rodziny
      • SPOTKANIE PIERWSZOKLASISTÓW ZE SŁUŻBAMI MUNDUROWYMI
      • Akcja " Bezpieczne wakacje "