• Wielkanocne życzenia

• Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
            Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
            oraz wesołego "Alleluja".

Życzą Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne wraz z uczniami.

• Powitanie wiosny

• W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowe naszej szkoły udali się z kolorowym i głośnym pochodem za gaikiem. Następnie spalili Marzanne, aby odgonić złą zimę. Wiosno witamy w Węglewie!

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

• W tłusty czwartek  uczniowie klas młodszych i oddziału przedszkolnego bawili się na baliku karnawałowym. Oprócz tańców, konkursów i słodkiego poczestunku, dzieci miały okazję uczestniczyć w krótkim pokazie zumby. Serdeczne podziękowania dla Pani Pauliny Kwaśniewskiej za serce i poświęcony czas. Zdjęcia w albumie fotograficznym.