• Święto Niepodległości

•  Dnia 9 listopada 2018r obchodziliśmy setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji II klasa w formie przedstawienia opowiedziała jak doszło do tego historycznego dnia. Każda z klas przygotowała  plakaty ukazujące fakty dzięki którym nasz kraj widnieje na mapach. PRZYŁĄCZYLIŚMY SIĘ DO BICIA REKORDU DLA NIEPODLEGŁEJ ODŚPIEWUJĄC HYMN POLSKI. Zdjęcia w  galerii Święto Niepodległości.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dnia 17 września 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie poszczególnych klas w formie inscenizacji dziękowali Nauczycielom i Pracownikom szkoły za włożony trud w kształcenie młodego pokolenia. Nie obyło się bez przeprosin za różne psoty, ale też nie zabrakło wzruszających życzeń zachęcających do dalszej pracy. Zdjęcia w galerii Dzień Edukacji Narodowej

• Zmiana rozkładu jazdy od 26 listopada 2018

• Przywozy autobus 474

Latalice Szkoła-07:20, Latalice Wieś-07.22, Latalice Sklep-07:24,   Podarzewo-07:27 ,

Węglewo Szkoła-07:32.

Odwozy

Węglewo-15:07, Podarzewo-15:12, Latalice Sklep-15:15, Latalice Wieś-15:17, Latalice Szkoła 15:19,

• Obchody 100 lecia odzyskania niepodległości

• Szkolne obchody Dnia Niepodległości

11 listopada 2018 roku przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji ,,Rekord dla Niepodległej” . W piątek 9 listopada o godzinie 11.11 dzieci razem z nauczycielami odśpiewają wszystkie zwrotki ,,Mazurka Dąbrowskiego”.

Szkolne obchody rozpoczynamy zajęciami warsztatowymi w klasach o godzinie 9.35.

Uczniowie będą przygotowywać do prezentacji informacje na temat ,, Drogi do niepodległości”

O godzinie 10.30 klasa II przedstawi inscenizację ,, Póki my żyjemy” , a po niej nastąpi odśpiewanie hymnu narodowego.

Następnie uczniowie klas IV- VIII zaprezentują rezultaty zajęć warsztatowych.

Prosimy , żeby dzieci przyszły do szkoły w stroju galowym

• Pasowanie na ucznia

• Dnia 28 września 2018 roku przyjęliśmy pierwszoklasistów  w poczet uczniów naszej szkoły. Uroczyście ślubowali być dobrym i uczciwym, strzec honoru i dobrego imienia szkoły. Szanować swoich nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Uczyć się tego co piękne, kochać swoją Ojczyznę. Po symbolicznym dotknięciu ołówkiem ramion dzieci przez Panią Dyrektor, mogli oficjalnie zacząć wypełniać złożone przyrzeczenia. Życzymy wytrwałości.